Le grand charlot. cfl. PDF

Suni Tik Suni Tik: Tekne iç ve dış yüzeylerinde ve karada ıslak zeminlerde ideal çözüm! Yat Servis, bir Amerikan markası olan Nu Teak’in Türkiye temsilcisidir. Eskiyen tik kaplı yüzeyleriniz ya da yeni kaplanacak alanlar için ideal bir ürün olan sentetik tik ile detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz. Le grand charlot. cfl. PDF Güney ve Güneydoğu Asya’da yetişen tik ağacı yoğun tüketim nedeniyle tükenmek üzere olan bir tür haline gelmiştir.


Le Grand Charlot . C . F.L. 1954 , in 8 , toile ed .

Aşırı tüketim ve plantasyonlarda yetişen tik ağaçlarının doğal olanlarına göre aynı kalitede görülmemesi sonucunda birinci kalite tik fiyatları aşırı derecede yükselmiştir. Birinci kalite tik fiyatı ödeyip daha aşağı kalitede bir ürünü teslim almak tüketicinin sık yaşayabileceği bir durumdur. Suni tikin görünüşünün orijinal tikten hiçbir farkı yoktur. Dokunarak bile farkı anlamanız kolay değildir. Hangi şekli isterseniz Unique Teak o şekle girecektir. Ayrıca suni tik üstün UV direnci sayesinde yeni görünüşünü yıllarca koruyabilmektedir.

Bu sayede orijinal tikte olduğu gibi silme, tik yağı ile yağlama gibi zor ve pahalı uygulamalara ihtiyaç duymadan estetik görünüşünü muhafaza etmektedir. Neden zamanla bozulan bir görünüm için daha fazla para vereceksiniz? Suni tik uygulaması diğerine göre çok daha kısa zamanda ve dertsiz bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede hem teknenizi kullanamadığınız süre azalmakta hem de kaplama işi karada yapılıyorsa marinaya verdiğiniz çekek yeri parası azalmaktadır.