Monde – Trendy model PDF

Nabídka povinných a nepovinných profilových maturitních zkoušek podle ŠVP V dokumentu naleznete podmínky a nabídku povinných a nepovinných zkoušek. Seznam byl zveřejněn ke dni 27. Maturitní monde – Trendy model PDF Přináší užitečné informace pro maturanty.


Déjà parus Été, Danse, Mode, Fitness, Glamour, T-Shirt, Bal masqué, Hiver, Mariage, Stars À paraître (octobre) – Monde – Noël Un album riche avec des accessoires et des modèles typiques du monde entier avec les bons outils, des stickers, des patrons, des accessoires… pour les adapter au goût du jour. Style glamour, tenue de cocktail, robe de mariage, fitness, bal costumé, pour Noël ou plus exotique la mode dans le monde… les douze titres de cette collection s’adressent à tous les jeunes passionnés par la mode. En s’inspirant des modèles et des nombreux accessoires qui enrichissent chaque livre, tous deviendront de véritables stylistes-créateurs de mode. Chacun des douze titres, au graphisme moderne et au format pratique, permet, en stimulant la créativité et l’imagination, à tous les  » fashionistes  » de créer sa ligne de vêtements et son fashion style : casual, sportif, élégant, bcbg, romantique, glamour, exotique… L’important étant qu’il soit trendy !

U všech předmětů je doba zkoušky 15 min. Informatika a výpočetní technika má dobu přípravy zkoušky prodlouženou na 30 min. Vývoj dramatu ve světě a u nás do konce 19. Realismus a naturalismus v české literatuře 19. Nové tendence ve světové literatuře 2. Характеристика человека, внешний взгляд, черты характера.

Třicetiletá válka a změny na mapě Evropy v XVII. Osvícenství a revoluční hnutí v XVIII. Liberalismus, politické proudy, národní hnutí a revoluce v evropě v XIX. Politický vývoj v Evropě a ve světě na přelomu XIX. Vývoj v Evropě a ve světě v druhé polovině XX. Vývoj v Evropě a ve světě ve XX.

Hierarchické uspořádání těla, vznik a charakteristika tkání. Tok látek, energie a informace v ekosystémech. Aktuální ekologické problémy a ochrana přírody. Charakteristika, rozmnožování, metabolismus a význam bakterií. Typy stélek, charakteristické znaky, taxonomie, rozmnožování a význam.

Charakteristické znaky, taxonomie, ekologie, etologie, význam. Stavba a funkce centrální nervové soustavy a periferních nervů. Ke každé otázce budou zařazeny příklady na názvosloví anorganických, organických sloučenin nebo psaní rovnic. Praktická část Návrh počítačové sestavy ze zadaných komponent. Praktická část Informační zdroje na internetu, ukázky dotazů a vyhledávacích portálů.